- Domů
- Ložnice
- Noční a toaletní stolky
- Toaletní
- Toaletní stolek ELIS
Toaletní stolek ELIS
Kód produktu: 0000238831
Telefonická objednávka
Toaletní stolek se zrcadlem ELIS je vyroben z DTD laminované v barevném provedení bílá v kombinaci s odstínem dub sonoma. Stolek disponuje také třemi poličkami, kde si můžete odložit další své poklady. Neodmyslitelnou součástí toaletního stolku je i jeden šuplík a výklopná část se zrcadlem.
Barva:
bílá / dub sonoma
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 114 cm
hloubka: 40 cm
výška: 78 cm
Hmotnost:
28,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 114 cm |
| VÝŠKA | 78 cm |
| HMOTNOST | 28,5 kg |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 1x zrcadlo |
| TYP STOLU | Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Postel ANNABEL 160 s úložným prostorem
Skladem
u vás do 08.05.2026
7 990 Kč
8 835 Kč
Přidat do oblíbených





Zboží ihned, platba za 14 dní