- Domů
- Ložnice
- Úložné prostory
- Truhly a úložné boxy
- Úložná truhla MADERA
Úložná truhla MADERA
Telefonická objednávka
ÚLOŽNÁ TRUHLA MADERA
S rozměry 40 x 100 x 46 cm vám tato velká úložná truhla s víkem nabízí spoustu úložného prostoru pro skrytí dek, polštářů, oblečení a knih. Dva robustní panty umožňují, aby víko zůstalo stabilně otevřené v úhlu 60° nebo menším a zavřelo se, když zbývá pouze 5 cm místa, takže si nepřiskřípnete prsty! Horní deska unese až 100 kg, takže si můžete na lavici sednout, přezouvat se s klidem a uložit spoustu věcí do skryté přihrádky.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 100 cm
hloubka: 40 cm
výška: 46 cm
Nostnost:
100 kg
Hmotnost:
21 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 100 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| NOSNOST | 100 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov, Sklo |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









Zboží ihned, platba za 14 dní