- Domů
- Ložnice
- Věšáky a stojany na šaty
- Věšáky
- Věšák MADERA I
Věšák MADERA I
Telefonická objednávka
VĚŠÁK MADERA
Nemáte kam uspořádat své rozházené oblečení na pohovce? Tento věšák do předsíně vám pomůže zbavit se tohoto nepořádku! Stojí s jednoduchou trojúhelníkovou siluetou a pyšní se 6 elegantními háčky a dvěma robustními policemi, které vám pomohou udržet věci na uzdě. Dvě trojúhelníkové police s poutavým rustikálním hnědým povrchem jsou ozdobou věšáku a zároveň nabízejí extra úložný prostor; můžete přidat květináč, abyste vše oživili.
Věšák na kabáty je vyroben z ocelového rámu a silné dřevotřísky a vyznačuje se vynikající odolností a stabilitou; trojúhelníková základna pro větší stabilitu; každý háček unese až 5,5 kg, každá police 10 kg.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 43,5 cm
výška: 181,6 cm
Nostnost:
háček: 5 kg
police: 10 kg
Hmotnost:
4,2 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 43 cm |
| VÝŠKA | 181 cm |
| HMOTNOST | 4,2 kg |
| NOSNOST | 5 kg, 10 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









