- Domů
- Ložnice
- Věšáky a stojany na šaty
- Věšáky
- Věšák MADERA III
Věšák MADERA III
Kód produktu: SGM-LCR101B01
Telefonická objednávka
VĚŠÁK MADERA
Nástěnný věšák na kabáty MADERA s 10 odnímatelnými háčky, šatní tyčí na ramínka a prostornou policí. Vzdálenost mezi háčky lze upravit dle Vašich potřeb. Věšák MADERA je vyroben z pevné dřevotřísky a kovového rámu a má nosnost 16 kg na polici, 4 kg na každý háček a 20 kg na tyč. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 65 cm
hloubka: 30 cm
výška: 42 cm
Nostnost:
háček: 4 kg
police: 16 kg
tyč: 20 kg
Hmotnost:
3,9 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HMOTNOST | 3,9 kg |
| NOSNOST | 16 kg, 20 kg, 4 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze









