- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 12 ks JAROSLAVA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 12 ks JAROSLAVA Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato módní 12dílná zahradní sedací souprava z polyratanu představuje skvělý doplněk pro vaše venkovní bydlení. Se svým decentním a stylovým designem vnese na vaši terasu, balkon či zahradu nádech moderní elegance.
Sedací souprava na terasu je vyrobená z voděodolného PE ratanu, takže toho hodně vydrží a je vhodná pro každodenní venkovní používání.
Práškově lakované ocelové rámy zajišťují pevnost a stabilitu. Silně polstrované a měkké podušky poskytují optimální pohodlí při vašem venkovním posezení. Tento moderní zahradní nábytek lze rozložit a uspořádat různými způsoby tak, aby zapadl do vašeho venkovního prostoru, což vám umožní hezky si popovídat s rodinou či přáteli na vaší útulné terase, zahradě, dvorku, u bazénu nebo kdekoli jinde.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
hnědá / krémově bílá
hnědá / červená
hnědá / zelená
šedá / antracitová
šedá / modrá
černá / krémově bílá
černá / modrá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polyratan / kov / látka (100% polyester) / plast / sklo
Rozměry rohové / středové pohovky:
šířka: 70 cm
hloubka: 70 cm
výška: 60,5 cm
šířka sedu: 70 cm
hloubka sedu: 63 cm
výška sedu: 30 cm
Rozměry stolku:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 30 cm
Hmotnost:
96 kg
Balení obsahuje: 1x stůl, 7 x středová pohovka, 4 x rohová pohovka, 11 x poduška na sedák, 15 x polštář za záda
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 70 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60,5 cm |
| HMOTNOST | 96 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 4x rohová pohovka, 7 x středový díl pohovky, 15 x poduška na opěradlo |
| ŠÍŘKA SEDU | 70 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| PODRUČKY | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast, Umělý ratan |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 30 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 70 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60,5 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 70 cm |
| HLOUBKA | 60 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 30 cm, 60,5 cm |
| HMOTNOST | 96 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Plast, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 4x rohová pohovka, 7 x středový díl pohovky, 15 x poduška na opěradlo |
| ŠÍŘKA SEDU | 70 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| PODRUČKY | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Plast, Umělý ratan |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 30 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 70 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60,5 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní sedací souprava 7 ks JAROSLAVA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 7 ks JAROSLAVA Dekorhome
Černá
Není skladem
22 621 Kč
Černá / bílá
Není skladem
20 847 Kč
Antracit / šedá
Není skladem
24 378 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
19 190 Kč
Hnědá / zelená
Není skladem
24 803 Kč
Modrá / šedá
Není skladem
18 345 Kč
Modrá / černá
Není skladem
21 875 Kč
Hnědá / červená
Není skladem
20 711 Kč
Zahradní sedací souprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Černá
Není skladem
32 564 Kč
Černá / bílá
Není skladem
31 283 Kč
Antracit / šedá
Není skladem
32 929 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
25 774 Kč
Hnědá / zelená
Není skladem
30 511 Kč
Modrá / šedá
Není skladem
20 295 Kč
Modrá / černá
Není skladem
28 442 Kč
Hnědá / červená
Není skladem
28 868 Kč
Zahradní sedací souprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 6 ks JAROSLAVA Dekorhome
Černá
Není skladem
19 317 Kč
Černá / bílá
Není skladem
19 301 Kč
Antracit / šedá
Není skladem
22 732 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
13 880 Kč
Hnědá / zelená
Není skladem
18 799 Kč
Modrá / šedá
Není skladem
13 599 Kč
Modrá / černá
Není skladem
17 994 Kč
Hnědá / červená
Není skladem
18 432 Kč
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Zahradní bistro set 3 ks Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
10 595 Kč
Černá / šedá
Není skladem
10 304 Kč
Šedá / akácie
Není skladem
9 889 Kč
Černá / akácie
Dodání do 10 dnů
10 532 Kč
Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Zahradní barový stůl polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 498 Kč
Černá
Není skladem
10 297 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 552 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks TEREZA Dekorhome
Krémová
Není skladem
25 311 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
24 567 Kč
Set zahradních polohovacích židlí se stolkem 3 ks
Set zahradních polohovacích židlí se stolkem 3 ks
Stříbrná / taupe
Není skladem
3 563 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 7 dnů
3 624 Kč




























Zboží ihned, platba za 14 dní