- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava 4 ks SHARK
Zahradní sedací souprava 4 ks SHARK
Telefonická objednávka
Pro ty, kteří hledají stylovou a pohodlnou sadu zahradního nábytku za velmi dobrou cenu, bude sada SHARK perfektním řešením. Pevný rám z práškově lakované oceli a čalouněná sedadla v barvě cappuccino dodají vaší zahradě pohodlí a eleganci.
Sada pohovky a dvou křesel je dokonalým řešením pro ty, kteří si chtějí na zahradě užívat pohodlné posezení. Čalouněná sedadla zaručují pohodlí a relaxaci při pobytu venku a ocelový rám poskytuje pevnou konstrukci, která vydrží mnoho sezón. Cappuccino je navíc univerzální barvou, která se hodí k mnoha různým stylům. Bez ohledu na to, zda preferujete moderní, rustikální nebo klasický styl, bude sada SHARK dokonalým doplňkem vaší zahrady.
Barva:
černá / cappuccino
Materiál:
kov / látka
Rozměry pohovky:
šířka: 118 cm
hloubka: 74 cm
výška: 68 cm
výška sedu: 41 cm
Rozměry křesla:
šířka: 65 cm
hloubka: 74 cm
výška: 68 cm
výška sedu: 41 cm
Rozměry stolku:
šířka: 75 cm
hloubka: 45 cm
výška: 40 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 65 cm, 75 cm, 118 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 68 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 75 cm |
| HLOUBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLU | 40 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 65 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 68 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 118 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 68 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 65 cm, 75 cm, 118 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 68 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 75 cm |
| HLOUBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLU | 40 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 65 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 68 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 118 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 68 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní pohovka polohovací D9599 Dekorhome
Zahradní jídelní set 5 ks Dekorhome
Bioklimatická pergola 4x3 m SCHATLER MODERN
Zahradní úložný box Dekorhome
Zahradní úložný box Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 238 Kč
Bílá
Není skladem
7 293 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
6 238 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
6 184 Kč
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 4 s přístavkem Dekorhome
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 4 s přístavkem Dekorhome
522 cm Dodání do 21 dnů 64 014 Kč 557 cm Dodání do 21 dnů 65 142 KčZahradní kompostér Dekorhome
Skládací zahradní lehátko Dekorhome
Zahradní sedací souprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 9 ks JAROSLAVA Dekorhome
Černá
Není skladem
32 564 Kč
Černá / bílá
Není skladem
31 283 Kč
Antracit / šedá
Není skladem
32 929 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
25 774 Kč
Hnědá / zelená
Není skladem
30 511 Kč
Modrá / šedá
Není skladem
20 295 Kč
Modrá / černá
Není skladem
28 442 Kč
Hnědá / červená
Není skladem
28 868 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní