- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava ROCCA
Zahradní sedací souprava ROCCA
Telefonická objednávka
Zahradní set ROCCA je skvělou investicí, která vám přinese radost a pohodlí na vaší terase nebo zahradě. Díky hliníkovému rámu je nábytek odolný vůči povětrnostním vlivům. Silné čalounění pohovky a křesla vám poskytne pohodlí a relax během letních dnů. Propletení opěradla působí elegantně a vzdušně.
Sestava ROCCA se skládá z konferečního stolku, dvoumístné pohovky a dvou křesílek.
Barva:
tmavě šedá / světle šedá
Materiál:
kov / látka / sklo
Rozměry stolu:
šířka: 99 cm
hloubka: 59 cm
výška: 37 cm
Rozměry pohovky:
šířka: 155 cm
hloubka: 71 cm
výška: 70 cm
výška sedu: 41 cm
Rozměry křesla:
šířka: 71 cm
hloubka: 71 cm
výška: 70 cm
výška sedu: 41 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 71 cm, 99 cm, 155 cm |
| HLOUBKA | 59 cm, 71 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 70 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 99 cm |
| HLOUBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLU | 37 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 71 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 71 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 70 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 155 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 71 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 70 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 71 cm, 99 cm, 155 cm |
| HLOUBKA | 59 cm, 71 cm |
| VÝŠKA | 37 cm, 70 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Sklo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stůl, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 99 cm |
| HLOUBKA STOLU | 59 cm |
| VÝŠKA STOLU | 37 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 71 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 71 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 70 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 155 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 71 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 70 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní taburet JANA Dekorhome
Zahradní truhlík s treláží masivní jedle Dekorhome
Zahradní truhlík s treláží masivní jedle Dekorhome
Hnědá
Není skladem
2 492 Kč
Šedá
Není skladem
3 708 Kč
Zahradní lehátko se stolkem teak / látka Dekorhome
Zahradní lehátko se stolkem teak / látka Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Béžová
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
11 188 Kč
Světle zelená
Dodání do 10 dnů
11 188 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 10 dnů
11 019 Kč
Tmavě modrá
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Šedá kostka
Dodání do 10 dnů
11 290 Kč
Bílá / červená
Dodání do 10 dnů
11 086 Kč
Světle modrá
Dodání do 10 dnů
10 987 Kč
Vzor kytka
Není skladem
10 285 Kč
Zahradní barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Zahradní barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 564 Kč
Černá
Není skladem
6 802 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 174 Kč
Zahradní lavice čínská jedle / kov Dekorhome
Zahradní lavice čínská jedle / kov Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 688 Kč
Přírodní dřevo
Není skladem
6 646 Kč
Zahradní poduška 200 cm Dekorhome
Zahradní poduška 200 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
1 902 Kč
Zelená
Není skladem
1 246 Kč
Šedá
Není skladem
2 153 Kč
Červená
Není skladem
1 924 Kč
Krémová
Není skladem
1 784 Kč
Béžová
Dodání do 10 dnů
1 246 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
1 246 Kč
Antracit
Není skladem
2 448 Kč
Vínová
Není skladem
1 924 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
1 557 Kč
Světle zelená
Dodání do 10 dnů
1 693 Kč
Světle modrá
Dodání do 10 dnů
1 246 Kč
Zahradní truhlík s treláží masivní jedle Dekorhome
Zahradní truhlík s treláží masivní jedle Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
1 722 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 754 Kč
Zahradní poduška 100 cm Dekorhome
Zahradní poduška 100 cm Dekorhome
Černá
Není skladem
1 281 Kč
Zelená
Není skladem
1 540 Kč
Šedá
Není skladem
1 259 Kč
Červená
Není skladem
1 255 Kč
Krémová
Není skladem
1 255 Kč
Béžová
Není skladem
1 322 Kč
Modrá
Není skladem
1 635 Kč
Antracit
Není skladem
1 425 Kč
Vínová
Není skladem
1 255 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
1 301 Kč
Světle zelená
Není skladem
1 255 Kč
Světle modrá
Není skladem
1 250 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní