- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní židle
- Zahradní židle skládací Dekorhome
Zahradní židle skládací Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato exkluzivní funkční a moderní zahradní židle se bude díky svému stylovému designu skvěle vyjímat venku i uvnitř domu.
Možnost skládání šetří místo při skladování a přepravě.
Židle je vyrobena z polypropylenu vyztuženého skelnými vlákny, který zajišťuje nejen trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům, ale také lehkost a pohodlí při používání. Má ergonomicky profilované opěradlo, které zaručuje maximální pohodlí při sezení i po dlouhou dobu. Nemá područky, což dodává lehkost a eleganci, díky čemuž je židle ideální pro moderní interiéry a zahrady.
Její jednoduchý tvar a neutrální barvy umožňují jeho přizpůsobení všem druhům stylů.
Certifikováno CATAS.
Barva:
šedohnědá taupe
tmavě šedá
červená
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
plast PP (polypropylen)
Rozměry:
šířka: 48 cm
hloubka: 52 cm
výška: 82 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
4,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylen |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Nadčasový, Minimalistický, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 48 cm |
| HLOUBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HMOTNOST | 4,5 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Plast, Polypropylen |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní židle Dekorhome
Zahradní židle Dekorhome
Černá
Dodání do 7 dnů
2 792 Kč
Šedá
Dodání do 7 dnů
2 792 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
2 792 Kč
Zahradní židle Dekorhome
Zahradní židle Dekorhome
Šedá
Dodání do 7 dnů
2 552 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 7 dnů
2 552 Kč
Marsala
Není skladem
2 552 Kč
Zahradní stůl 80 cm
Zahradní stůl 80 cm
Rozkládací zahradní stůl 260+40 cm
Rozkládací zahradní stůl 260+40 cm
Šedohnědá taupe
Není skladem
16 312 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 7 dnů
16 312 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní