- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa BALLET
Závěsná lampa BALLET
Telefonická objednávka
Lampa BALLET je vynikajícím příkladem klasického svítidla s prostorovou formou, která přináší do každé místnosti šarm a eleganci. Její ušlechtilý odstín patiny dodává lampě vintage vzhled, který je doplněn bezbarvými stínidly. Další výhodou je možnost nastavení úhlu stínění. Tato funkce vám umožní upravit směr světla podle vašich potřeb a preferencí, což zvyšuje její funkčnost a praktičnost.
Lampa je vybavena závitem E27. Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
mosaz / průhledná
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 45 / 55 cm
hloubka: 45 / 55 cm
výška: 80 cm
typ závitu: E27
napětí: 230V/ 50Hz
Varianty:
3 x stínidlo
5 x stínidlo
Výběr varianty zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
1,6 / 2,4 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Retro, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 55 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 55 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| PRŮMĚR | 45 cm, 55 cm |
| HMOTNOST | 1,6 kg, 2,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 3, 5 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Šedá
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Tyrkysová
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Starorůžová
Dodání do 7 dnů
15 876 Kč
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Jídelní židle CT-281
Jídelní židle CT-281
Zelená
Skladem
801 Kč
Šedá
Skladem
801 Kč
Krémová
Skladem
801 Kč
Hořčicová
Skladem
801 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní