Závěsná lampa MARIA 15xE14 lustr
Telefonická objednávka
Závěsný lustr MARIA v glamour stylu v trendy zlaté barvě vyniká především díky použitým krystalům. Základna svítidla je vyrobena z kovu, ramena jsou pokryta ozdobným plastem, který dodává lustru eleganci. Skleněné dekorace a krystaly dodávají lampě důstojný a sofistikovaný design.
V lampě lze použít LED žárovky typu svíčky nebo plamene. Celá konstrukce svítidla je zavěšena na vyztuženém zlatém řetízku, který lze nastavovat.
Lampa je vybavena dvouokruhovým systémem osvětlení, v kombinaci s použitím dvojitého nástěnného vypínače poskytne optimální množství světla, dle potřeby.
Doporučeno pro obývací pokoje, banketní síně a kostely. Lze kombinovat s dalšími světly řady MARIA.
Barva:
zlatá / bílá
Materiál:
kov / sklo / plast
Rozměry:
šířka: 62 cm
hloubka: 62 cm
výška: 130 cm
počet žárovek: 15 ks
typ závitu: E14
napětí: 230V/ 50Hz
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| STYL | Barokní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 62 cm |
| HLOUBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| PRŮMĚR | 62 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 15 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Konferenční stolek VIOLA Dekorhome
Přírodní dřevo
Není skladem
3 587 Kč
Přírodní / bílá
Není skladem
4 109 Kč
Černá / přírodní
Není skladem
3 522 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní