Závěsná lampa MALABO Dekorhome
Kód produktu: INVI43773
Telefonická objednávka
Stylová a jedinečná stojací lampa MALABO přinese do vašeho bytu nevšednost a minimalistický retro styl. Lampa má originální stínitko v podobě koule s průhlednou a zlatou barvou. Kombinujte s dalšími světly MALABO.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.

Barva:
průhlendá / zlatá
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
průměr: 65 cm
délka kabelu: 150 cm
světelný zdroj: 5 x E14 max. 40 wattů
Zobrazit víceParametry
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Dětský pokoj, Pracovna / kancelář |
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| DÉLKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| PRŮMĚR | 65 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Dětský pokoj, Pracovna / kancelář |
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 65 cm |
| HLOUBKA | 65 cm |
| DÉLKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| PRŮMĚR | 65 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
zákazníků doporučuje
0
uživatelských recenzíZobrazit recenze
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Závěsná lampa MALABO Dekorhome
Varianty produktu
Zlatá
Dodání do 14 dnů
8 690 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
3 177 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Závěsná lampa MALABO Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
8 690 Kč
Bílá / stříbrná
Není skladem
3 177 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
6 890 Kč
Dodání do 14 dnů
od 3 177 Kč
10 330 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle CHIC VELVET zlatá
Přijímáme předobjednávky
od 1 436 Kč
2 500 Kč
Přidat do oblíbených
Rozkládací jídelní stůl SORENTO CERAMIC
Varianty produktu
Bílošedý mramor
Není skladem
26 583 Kč
Černý mramor
Není skladem
26 583 Kč
Rozkládací jídelní stůl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Není skladem
26 583 Kč
Černý mramor
Není skladem
26 583 Kč
Přijímáme předobjednávky
26 583 Kč
28 398 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Varianty produktu
Hnědá
Není skladem
3 413 Kč
Šedá
Není skladem
3 454 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 413 Kč
Šedá
Není skladem
3 454 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 3 413 Kč
7 236 Kč
Přidat do oblíbených






Zboží ihned, platba za 14 dní