- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa OTRIKS 1xE27
Závěsná lampa OTRIKS 1xE27
Telefonická objednávka
Svítidlo v populárním skandinávském stylu, který je charakteristický světlými, pastelovými barvami a dřevěnými povrchy. Stínidlo je skleněné v matné bílé barvě. Doplněno je o černý kabel a kovový prvek v dekoru dřeva.
Lampa je vybavena závitem E27, který je kompatibilní i s úspornými LED žárovkami.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
bílá / černá / hnědá
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 100 cm
závit pro žárovku: E27
příkon žárovky: 60 W
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
1,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRŮMĚR | 40 cm |
| HMOTNOST | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 40 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| PRŮMĚR | 40 cm |
| HMOTNOST | 0,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Houpací křeslo IKAROS Dekorhome
Krémová
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Stříbrná / šedá
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč
Postel s úložným prostorem NADIA 120
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 2
Postel s úložným prostorem CONTINENTAL 2
Šedá
Skladem
Béžová
Skladem




