Závěsná lampa VALLETTA Dekorhome
Telefonická objednávka
Luxusní závěsná lampa VALLETTA s designovou konstrukcí s propleteným recyklovaných dřevem vnese pohodu a harmonii do každé místnosti. Lněná stínidla v béžové barvě dodávají lampě jemný vzhled.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Důležitá poznámka: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Barva:
přírodní / béžová
Materiál:
masivní recyklované dřevo / len
Rozměry:
šířka: 165 cm
hloubka: 35 cm
výška: 50 cm
stínidlo: 35 cm x 35 cm x 20 cm
délka kabelu: 185 cm
patice: 3x E27 max. 60W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 165 cm |
| HLOUBKA | 35 cm |
| DÉLKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| MATERIÁL | Len, Masivní dřevo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Otočné jídelní křeslo 2 ks KAINEUS Dekorhome
Kancelářské křeslo KAINEUS Dekorhome
Kancelářské křeslo KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
35 990 Kč
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní