- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Barová židle C105 VELVET
Barová židle C105 VELVET
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle C105 VELVET je čalouněná sametovou látkou ve dvou barevných variantách: šedá a zelená. Stojí na kovové podnoži v černé matné barvě.
Židle je výškově nastavitelná, s opěrkou na nohy.
Barva:
šedá
zelená
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / kov
Rozměry:
šířka: 42 cm
hloubka: 39 cm
výška: 96 - 117 cm
šířka sedu: 35 cm
hloubka sedu: 35 cm
výška sedu: 65 - 88 cm
Hmotnost:
9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 96 cm, 117 cm |
| HMOTNOST | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍŘKA SEDU | 35 cm |
| HLOUBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 65 cm, 88 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 058 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč




