- Domů
- Kuchyň
- Barové židle
- Chesterfield barová židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní barová židle má konstrukci vyrobenou z lakovaného kaučukového dřeva. Chrániče podlahy jsou výškově nastavitelné. Židle je čalouněná kvalitní strukturovanou látkou.
Opěradlo má dekorativní prošívání s knoflíky a je tak skvělou volbou k chesterfield nábytku ve Vaší domácnosti. Silně polstrovaný sedák přináší maximální pohodlí při stolování.
Balení obsahuje 2 ks.
Barva:
krémová / černá
Materiál:
látka (100% polyester) / dřevo
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 60 cm
výška: 116 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 74 cm
výška zádové opěrky: 42 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Barokní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 74 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní, Barokní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 116 cm |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 74 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 42 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Chesterfield barová židle FRIXON Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
7 590 Kč
Modrá
Dodání do 14 dnů
7 590 Kč
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnědá
Není skladem
6 897 Kč
Šedá
Není skladem
6 897 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Chesterfield jídelní lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní lavice FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
10 790 Kč
Hořčicová
Není skladem
9 559 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní