- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské židle a křesla
- Dětská židle KA-W8008
Dětská židle KA-W8008
Telefonická objednávka
DĚTSKÁ ŽIDLE KA-W8008
Židle KA-W8008 je ergonomicky navržena pro děti ve věku školní docházky. Díky nastavitelné výšce sedu a integrované opěrce na nohy může židle poskytnout vašemu dítěti podporu přesně podle jeho potřeb.

FUNKČNÍ BEZPEČNOST
Výškově nastavitelný sedák umožňuje přizpůsobení výšky podle potřeby dítěte, zatímco odklápěcí područky zajišťují flexibilitu a snadné přizpůsobení prostoru. Důležitá je také integrovaná opěra nohou, která přispívá k pohodlnému sezení. Celkové provedení je navrženo s ohledem na bezpečnost a dlouhou životnost.

MATERIÁL
Židle má pevný opěrák potažený prodyšným síťovaným materiálem. Sedák ve stejném potahu poskytuje dostatek pohodlí díky svému vyměkčení. Pěticípá růžice s plastovými kolečky je stabilní a poskytuje hladký a tichý pohyb.

BAREVNÉ PROVEDENÍ
Židle KA-W8008 se jednoduše zakomponuje do jakéhokoli designu dětského pokoje. Vybírat si můžete ze tří dostupných barevných provedení:
- růžová
- modrá
- šedá
Výběr barvy si zvolíte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
síťovina / plast
Rozměry:
šířka: 63 cm
hloubka: 51 cm
výška: 92 - 102 cm
šířka sedu: 46 cm
hloubka sedu: 36 cm
výška sedu: 44,5 - 54 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
9,5 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 63 cm |
| HLOUBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 92 cm, 102 cm |
| HMOTNOST | 9,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 46,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 36 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44,5 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Sklopné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rostoucí dětský stůl HAYDEN
Rostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Rostoucí dětský stůl a židle ALEXIS
Růžová
Dodání do 10 dnů
5 830 Kč
Víceúčelová postel FANY
Víceúčelová postel FANY
Šedá
Skladem
Dub sonoma
Skladem










































