- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křeslo K446
Jídelní křeslo K446
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní křeslo K446 je vyrobeno v kombinaci kovové podnože z práškově lakované ocele a čalouněná sametovou potahovou látkou s prošíváním. Černé nohy jsou ve spodní části ozdobené zlatou barvou.
Barva:
modrá / černá
tmavě zelená / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 51 cm
hloubka: 55 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnost:
7,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 51 cm |
| HLOUBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOST | 7,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňská linka VIOLA 260
Kuchyňská linka VIOLA 260
Bílá
Skladem
Vanilka
Skladem





















