- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stů MIYAKI
Jídelní stů MIYAKI
Kód produktu: V-PL-MIYAKI-ST
Telefonická objednávka
Elegantní jídelní stůl MIYAKI s industriálním nádechem a nápaditou podnoží okouzlí každou vaší návštěvu.
Stůl je vyrobený v kombinaci MDF, masivního dřeva a překližky v barevném provedení: dub / černá. Pohodlně se k němu usadí 4 lidé.
Barva:
dub / černá
Materiál:
MDF / masivní dřevo / překližka
Rozměry:
šířka: 120 cm
hloubka: 120 cm
výška: 77 cm
Hmotnost:
39 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska, Masivní dřevo, Překližka |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 120 cm |
| HLOUBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOST | 39 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska, Masivní dřevo, Překližka |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Dodání do 14 dnů
od 3 490 Kč
7 236 Kč
Přidat do oblíbených
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Varianty produktu
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dub sonoma
Skladem
u vás do 06.05.2026
13 090 Kč
Dostupnost dle variant
13 090 Kč
14 446 Kč
Přidat do oblíbených











Zboží ihned, platba za 14 dní