- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl ATHAMÁS akácie Dekorhome
Jídelní stůl ATHAMÁS akácie Dekorhome
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL ATHAMÁS AKÁCIE DEKORHOME
Představujeme Vám jídelní stůl ATHAMÁS akácie Dekorhome - klenot, který přetvoří vaši kuchyň nebo jídelnu v útulné, ale zároveň moderní srdce domova. S tímto stolem získáváte nejen kus nábytku, ale i výrazný designový prvek, který obohatí každé posezení s rodinou či přáteli.

PEVNOST A ODOLNOST
Proč by měl být jídelní stůl ATHAMÁS akácie vaší první volbou? Je to jednoduché. Díky preciznímu zpracování medové akácie, tropického tvrdého dřeva známého svou odolností a nádhernou kresbou, poskytuje stůl stabilitu a odolnost. Navíc, díky erozím a prasklinám, které jsou záměrně ponechány, nabízí každý kus nábytku unikátní atmosféru, která vaší domácnosti dodá charakter.

DESIGN A STYL
Industriálně-rustikální styl, podpořený kombinací přírodního dřeva a černých ocelových nohou, je perfektním spojením tradice s moderností. Výsledkem je stůl, který nejenže zaujme na první pohled, ale také vydrží generace.

RUČNĚ VYRÁBĚNÝ
Každý detail tohoto stolu byl promyšlen a ručně vyroben s nejvyšší péčí, aby zajistil, že výsledný produkt je nejen pevný a odolný, ale také vizuálně oslnivý. Připravte se na nezapomenutelné večeře, rodinné oslavy nebo jen příjemné chvíle strávené při snídani.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
medová akácie / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 200 / 240 / 300 cm
hloubka: 103 / 97-106 / 100 cm
výška: 76 / 77 cm
tloušťka desky: 6 cm
Rozměr stolu:
200 x 103 x 77 cm
240 x 97-106 x 77 cm
300 x 100 x 76 cm

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm, 240 cm, 300 cm |
| HLOUBKA | 97 cm, 100 cm, 103 cm, 106 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 200 cm, 240 cm, 300 cm |
| HLOUBKA | 97 cm, 100 cm, 103 cm, 106 cm |
| VÝŠKA | 76 cm, 77 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsná lampa 2 ks kov Dekorhome
Jídelní židle 2 ks FOBOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks FOBOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
6 090 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní