- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl ATHAMÁS X Dekorhome
Jídelní stůl ATHAMÁS X Dekorhome
Telefonická objednávka
Designový jídelní stůl s industriálně-rustikálním stylem a prostornou masivní deskou vynikne v každé kuchyni či jídelně.
Tento jídelní stůl je vyrobený z masivního dřeva akácie, které je oceňované pro svou pevnost a bohatou kresbu. Živý tvar a nepravidelné okraje stolní desky jsou záměrně opracované tak, aby do vašeho interiéru přinesly původní charakter a přirozený dojem stromu. Každý krok procesu ruční výroby se provádí s největší péčí.
Černě lakované ocelové nohy do X podtrhují industriální vzhled stolu.
Důležitá poznámka: Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky nebo nerovnosti. Záměrné známky opotřebení - díry, praskliny a hrbolky jsou typickými znaky této série.
Barva:
přírodní hnědá / černá
Materiál:
masivní akáciové dřevo / kov
Rozměry:
šířka: 160 / 180 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Stůl nabízíme ve třech velikostech. Výběr šířky stolu zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Elegantní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 180 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Elegantní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 180 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,6 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní lavice ATHAMÁS Dekorhome
Jídelní stůl ATHAMÁS akácie Dekorhome
Jídelní stůl ATHAMÁS akácie Dekorhome
200x103x77 cm Dodání do 14 dnů 24 390 Kč 240x97-106x77 cm Dodání do 14 dnů 29 690 Kč 300x100x76 cm Není skladem 38 938 KčJídelní lavice ATHAMÁS Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks RHODE Dekorhome
Jídelní křeslo 2 ks RHODE Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
6 090 Kč
Závěsná lampa 2 ks kov Dekorhome
Jídelní židle 2 ks FOBOS Dekorhome
Jídelní židle 2 ks FOBOS Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
6 290 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
6 090 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní