- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Jídelní stůl FLORENC TYP 1
Jídelní stůl FLORENC TYP 1
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ STŮL FLORENC TYP 1
Jídelní stůl FLORENC TYP 1 je elegantním a praktickým kusem nábytku, který je ideální pro společné stravování nejen s rodinou, ale také s přáteli. Stůl poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné stolování pro čtyři až šest osob. Neutrální vzhled a kvalitní zpracování z jídelního stolu FLORENC TYP 1 činí nadčasový doplněk do každé domácnosti.
DESIGN
Stůl má pevný a nadčasový kamenný plát v dekoru bílý nebo šedý mramor. Stabilita stolu je zajištěna ocelovými černými nožičkami. Svým minimalistickým designem se hodí do každého interiéru, od tradičního po moderní a snadno se kombinuje s různými typy židlí.
- bílý mramor / černá
- černý mramor / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
kámen / kov
Rozměry:
šířka: 121 cm
hloubka: 71 cm
výška: 73 cm
tloušťka desky: 1,07 cm
Nosnost:
50 kg
Hmotnost:
31,6 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 121 cm |
| HLOUBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 31,6 kg |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kámen |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Kámen |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,1 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 121 cm |
| HLOUBKA | 71 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| HMOTNOST | 31,6 kg |
| NOSNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | Kov, Kámen |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | Kámen |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,1 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Koberec s třásněmi SONIL
Závěsná lampa stříbrný kov Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Závěsná lampa lustr 3 x E14 Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 771 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 779 Kč
Růžová
Dodání do 10 dnů
1 909 Kč
Zlatá
Dodání do 10 dnů
2 122 Kč
Stříbrná
Není skladem
2 026 Kč
Stojan na víno na 25 lahví jedlové dřevo Dekorhome
Jídelní židle LEGA NEW
Jídelní židle LEGA NEW
Hnědá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
690 Kč
Jídelní židle DCL-E2008
Jídelní židle DCL-E2008
Zelená
Skladem
1 701 Kč
Krémová
Skladem
1 701 Kč
Modrá
Skladem
1 701 Kč
Žlutá
Skladem
1 701 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní