- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle K493
Jídelní židle K493
Telefonická objednávka
Moderní jídelní židle K493 je čalouněná příjemnou látkou v několika barevných variantách. Opěradlo židle je z vnitřní strany jemně prošívané, z vnější strany je hladké. Stabilitu zajišťují čtyři tenké ocelové nohy lakované černou barvou.
Židle má jednoduchý a elegantní design. Vynikne v interiéru v industriálním stylu, ale skvěle zapadne v jakékoliv jiné moderní domácnosti.
Barva:
béžová / černá
hořčicová / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / práškově lakovaná ocel
Rozměry:
šířka: 47 cm
hloubka: 60 cm
výška: 92 cm
výška sedu: 47 cm
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 47 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Rozkládací jídelní stůl NIGEL
Rozkládací jídelní stůl NIGEL
Dub artisan / bílá
Není skladem
5 848 Kč
Dub wotan / hnědá
Dodání 10-14 dnů
5 848 Kč
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 378 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 378 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 380 Kč






















