Závěsná lampa ALOFI lustr Dekorhome
Telefonická objednávka
Tato nádherná křišťálová stropní lampa s elegantním designem bezpochyby vynikne v jakémkoli prostředí. Díky svému královskému provedení je tento ohromující lustr ideální pro jídelnu, obývací pokoj i další místnosti.
Vysoce kvalitní korálky účinně zachycují a odrážejí světlo.
Tato lampa má patice pro žárovky v energetických třídách: A++ až E.
Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
šedá / průhledná / stříbrná
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 88 cm
hloubka: 29 cm
výška: 127 cm
jednotlivé prvky: 6 x 12 cm
světelný zdroj: 5 x E14 max. 40 wattů
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Kuchyně, Chodba / Předsíň |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 88 cm |
| HLOUBKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 127 cm |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Rokládací jídelní stůl KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
35 190 Kč
Grafit
Dodání do 14 dnů
35 990 Kč
Jídelní stůl ZETHOS Dekorhome
Jídelní židle MN-SC
Jídelní stůl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Jídelní stůl ZETHOS 180 cm Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
16 290 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
15 290 Kč
Bílošedý mramor
Dodání do 14 dnů
16 890 Kč
Černá / zlatá
Dodání do 14 dnů
17 890 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní