- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Komoda ANGEL typ 35
Komoda ANGEL typ 35
Telefonická objednávka
Komoda ANGEL Typ 35 se třemi šuplíky a jednou skříňkou s dvířky je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevné kombinaci: bílá / craft. Skříňka má jednu poličku, která prostor rozděluje na dvě úložná místa
Komoda je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 56 cm
výška: 116,3 cm
hloubka: 40,2 cm
Rozměry šuplíku:
šířka: 41,4 cm
výška: 15,6 cm
Rozměry dvířek:
šířka: 41,4 cm
výška: 53,4 cm
Hmotnost:
34 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 116,3 cm |
| HMOTNOST | 34 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 116,3 cm |
| HMOTNOST | 34 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní