- Domů
- Psací stůl ANGEL
Psací stůl ANGEL
Kód produktu: 0000109402
Telefonická objednávka
Psací stůl ANGEL je vyroben z desek z laminované dřevotřísky v barevném provedení: bílá / craft. Stůl disponuje skříňkou a dvěma šuplíky.
Je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 118,7 cm
hloubka: 60 cm
výška: 76,5 cm
Rozměry dvířek:
šířka: 35 cm
výška: 34 cm
Hmotnost:
44 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 119 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOST | 44 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Ke stažení
187801834.pdf (pdf, 3.2 MB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 119 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOST | 44 kg |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní