- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Komoda ANGEL typ 31
Komoda ANGEL typ 31
Telefonická objednávka
Komoda ANGEL Typ 31 s třemi skříňkami s dvířky, třemi otevřenými prostory a šuplíkem ve spodní části. Je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevné kombinaci: bílá / craft o síle polic 1,6 cm.
Komoda je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 84 cm
výška: 130,7 cm
hloubka: 40,2 cm
Rozměry šuplíku:
šířka: 69,5 cm
výška: 15,7 cm
Rozměry dvířek:
šířka: 34,5 cm
výška: 34,5 cm
Hmotnost:
43 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 131 cm |
| HMOTNOST | 43 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 131 cm |
| HMOTNOST | 43 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







Zboží ihned, platba za 14 dní