- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Police ANGEL Typ 96
Police ANGEL Typ 96
Telefonická objednávka
Přídavná police ANGEL TYP 95 k psacímu stolu nebo komodě je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek v barevném provedení: bílá / craft.
Police disponuje třemi skříňkami s dvířky a třemi otevřenými prostory.
Je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 118,7 cm
výška: 83,2 cm
hloubka: 25,2 cm
Rozměry skříňky:
šířka: 34,5 cm
výška: 34,5 cm
Výška otevřeného úložného prostoru: 18 cm
Hmotnost:
21 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 119 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 83,2 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 119 cm |
| HLOUBKA | 25 cm |
| VÝŠKA | 83,2 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní