- Domů
- Ložnice
- Šatní skříně a komody
- Komody
- Komoda ANGEL typ 42
Komoda ANGEL typ 42
Telefonická objednávka
Komoda ANGEL Typ 41 disponuje šesti šuplíky - dva malé vpravo nahoře a čtyři na levé straně. Na pravé straně se nachází skříňka s dvířky. Uvnitř skříňky je jedna police. Komoda je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevné kombinaci: bílá / craft.
Komoda je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 118,7 cm
výška: 76,5 cm
hloubka: 40,2 cm
Rozměry menších šuplíků:
šířka: 32,5 cm
výška: 16 cm
Rozměry větších šuplíků:
šířka: 34,5 cm
výška: 16 cm
Rozměry dvířek:
šířka: 34,5 cm
výška: 52,5 cm
Hmotnost:
45 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 119 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 119 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOST | 45 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 6 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní