- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Komoda typ 43 ANGEL
Komoda typ 43 ANGEL
Kód produktu: 0000107271
Telefonická objednávka
Komoda ANGEL Typ 43 s pěti šuplíky je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevné kombinaci: bílá / craft.
Komoda je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá / craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 84 cm
výška: 76,5 cm
hloubka: 40,2 cm
Rozměry menších šuplíků:
šířka: 34,5 cm
výška: 16 cm
Rozměry větších šuplíků:
šířka: 69,5 cm
výška: 16 cm
Hmotnost:
35 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOST | 35 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
Ke stažení
187797262.pdf (pdf, 2.6 MB)
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Dětský, Junior |
| ŠÍŘKA | 84 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 76,5 cm |
| HMOTNOST | 35 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 5 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






Zboží ihned, platba za 14 dní