- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Modulové rozkládací křeslo Dekorhome
Modulové rozkládací křeslo Dekorhome
Telefonická objednávka
Vneste do svého interiéru trochu exotiky s naší stylovou pohovkou!
Podnožka je polstrovaná na dotek měkkou textilií, takže vám poskytne to největší pohodlí. Všestranný taburet také snadno přeměníte na pohovku, křeslo nebo pohodlné taburety – přesně podle vašeho přání a potřeb!
Důležitá poznámka: Motivy patchwork se mohou lišit kus od kusu, a proto je každá sedačka jedinečná.
Barva:
indigově modrá
šedá
šedá pruhy
vícebarevná patchwork
světle hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
látka
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 70 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
19,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 19,5 kg |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



















Zboží ihned, platba za 14 dní