- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Odkládací stolek ANT-E1065
Odkládací stolek ANT-E1065
Telefonická objednávka
ODKLÁDACÍ STOLEK ANT-E1065
Noční stolek o rozměrech 25 × 30 × 65 cm je vyroben z MDF desek s matnou povrchovou úpravou ve dvou barevných variantách. Nabízí praktický úložný prostor v podobě otevřené přihrádky a dvou zásuvek s hladkým chodem, ideálních pro uložení drobností v ložnici či obývacím pokoji.
- bělený dub
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

FUNKČNÍ DOPLNĚK
Pevné provedení zajišťuje stabilitu a odolnost, přičemž materiál se snadno udržuje a je vhodný pro každodenní použití. Kompaktní rozměry umožňují umístění i do menších prostor, kde stolek poslouží jako funkční doplněk s minimalistickým designem.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
MDF
Rozměry:
šířka: 25 cm
hloubka: 30 cm
výška: 65 cm
Nosnost:
45 kg
Hmotnost:
10 kg

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 25 cm |
| HLOUBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| TYP STOLU | Konferenční, Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Odkládací stolek 2 ks DEION Dekorhome
Odkládací stolek 2 ks DEION Dekorhome
Dub divoký
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč
Černý mramor
Dodání do 14 dnů
2 390 Kč














