Stolní lampa ANUR Dekorhome
Telefonická objednávka
RECYKLOVANÁ A STYLOVÁ

TEPLÉ OSVĚTLENÍ PRO ÚTULNOU ATMOSFÉRU

TIP DO INTERIÉRU

FLEXIBILITA PRO KAŽDÝ PROSTOR
Lampa je k dispozici ve dvou výškách – 42 cm nebo 60 cm – což vám umožňuje vybrat velikost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a prostoru. S touto lampou získáte nejen funkční osvětlení, ale také dekorativní prvek, který můžete snadno přizpůsobovat a měnit podle aktuální nálady nebo sezónních dekorací.
- 42 cm
- 60 cm
Výběr výšky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka (polyester / bavlna) / sklo
Rozměry:
šířka: 28 / 35 cm
hloubka: 28 / 35 cm
výška: 42 / 60 cm
délka kabelu: 150 cm
patice: 1 x E27 max. 60W
Hmotnost:
3,5 / 2,2 kg

MONTÁŽ
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Pracovna / kancelář |
| STYL | Skandinávský, Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 28 cm, 35 cm |
| HLOUBKA | 28 cm, 35 cm |
| DÉLKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 58 cm, 75 cm |
| MATERIÁL | Látka, Sklo |
| TYP LAMPY | Stolní |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsné zrcadlo ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
















Zboží ihned, platba za 14 dní