- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Výškově nastavitelný psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderní psacovní stůl ASTERIOS je jednoduchý a zároveň elegantní a chytrý. Stůl disponuje možností elektrického nastavení výšky jednoduše prostřednictvím stisknutí tlačítka, a díky tomu má stůl všestranné využití. Pracovní deska je vyrobena z odolné MDF.
Pevné kovové nohy poskytují dostatečnou stabilitu.
Barva:
hnědá / černá
Materiál:
kov / MDF deska
Rozměry:
šířka: 160 cm
hloubka: 80 cm
výška: 72 - 117 cm
tloušťka desky: 2,5 cm
prostor mezi nohami stolu: 119 cm
Nosnost:
100 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Industriální, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 117 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konzolový, PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací, Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Vintage, Skandinávský, Moderní, Elegantní, Industriální, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 160 cm |
| HLOUBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 117 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | Konzolový, PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací, Toaletní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 2,5 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pracovní stůl s policí TARCAL
Pracovní stůl s policí TARCAL
80x40 cm Dodání do 14 dnů 2 650 Kč 100x60 cm Dodání do 14 dnů 2 850 Kč 140x60 cm Dodání do 14 dnů 3 190 KčKancelářské křeslo RHODE Dekorhome
Kancelářské křeslo RHODE Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 315 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
3 158 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Shaggy koberec ANNAG
Kancelářská skříň DTD Dekorhome
Kancelářská skříň DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 677 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
5 093 Kč
Šedá
Není skladem
4 328 Kč
Bílá lesk
Není skladem
5 254 Kč
Šedá lesk
Není skladem
4 723 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 947 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 950 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 128 Kč
Černá lesk
Není skladem
4 481 Kč
Kancelářská židle POP
Kancelářská židle POP
Zelená
Není skladem
9 590 Kč
Chesterfield kancelářské křeslo KELEOS Dekorhome
Chesterfield kancelářské křeslo KELEOS Dekorhome
Šedá
Není skladem
4 890 Kč
Tmavě hnědá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
5 190 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní