- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Pracovní stůl s policí TARCAL
Pracovní stůl s policí TARCAL
Telefonická objednávka
Univerzální pracovní stůl TARCAL zastupuje stoly z řady psacích, pracovních a PC stolů, jednoduše je jen na vás, jak si ho pojmenujete a jaké mu přidělíte využití.
Vyroben je z MDF laminované v provedení dub přírodní. Bílá kovová konstrukce mu dodává stabilitu. Pod deskou stolu se nachází praktická police.
Stůl TARCAL vás zaujme nejen moderním zpracováním, ale i tloušťkou vrchní desky, která je až 18 mm.
Stůl nabízíme ve 3 velikostech: 80x40 cm, 100x60 cm a 140x60 cm.
Stůl si zamilují studenti, žáci, ale i menší děti, díky kvalitnímu materiálu je bude provázet až do dospělosti.
Barva:
dub přírodní / bílá
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozměry:
šířka: 80 / 100 / 140 cm
hloubka: 40 / 60 / 60 cm
výška: 72 cm
Tloušťka police: 15 mm
Tloušťka desky stolu: 18 mm
Hmotnost:
8,5 kg / 17,3 kg / 23 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm, 140 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg, 17,3 kg, 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm, 1,8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| POČET POLIC | 1 |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 80 cm, 100 cm, 140 cm |
| HLOUBKA | 40 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOST | 8,5 kg, 17,3 kg, 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| TLOUŠŤKA DESKY | 1,5 cm, 1,8 cm |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástěnné světlo COPENHAGEN
Nástěnné světlo COPENHAGEN
Černá
Dodání do 14 dnů
992 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
992 Kč
Mosaz
Není skladem
992 Kč
Nástěnné světlo NORA
Nástěnné světlo NORA
Černá
Dodání do 14 dnů
947 Kč











Zboží ihned, platba za 14 dní