- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní jídelní set 6+1
Zahradní jídelní set 6+1
Telefonická objednávka
ODOLNOST A MODERNÍ DESIGN
Ocelová zahradní sestava je navržena tak, aby splňovala požadavky na vysokou pevnost, odolnost a zároveň moderní vzhled. Díky použití kvalitní oceli je nábytek mimořádně stabilní a odolný vůči mechanickému poškození i vlivům počasí. Elegantní provedení v univerzálních barevných kombinacích snadno zapadne do jakéhokoliv zahradního či terasového prostředí.
KOMFORTNÍ A PRAKTICKÉ ŽIDLE
Součástí sestavy jsou pohodlné židle s ocelovým rámem, které zaručují maximální stabilitu. Sedáky a opěrky jsou vyrobeny z kvalitního textilenu, jenž je nejen příjemný na dotek, ale také se skvěle přizpůsobuje tělu. Židle jsou skládací a polohovatelné do sedmi různých pozic, což přináší maximální komfort při relaxaci. Díky rychleschnoucím vlastnostem textilenu je můžete využít také u bazénu nebo rybníka.
- stříbrná / šedá
- šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
PROSTORNÝ STŮL A SNADNÁ ÚDRŽBA
Dominantou sestavy je velký stůl s pevným ocelovým rámem a deskou z tvrzeného skla, která je vysoce odolná proti poškození a snadno se čistí. Sestava obsahuje šest židlí, stůl a montážní sadu, což umožňuje snadnou a rychlou instalaci. Díky svým vlastnostem je tato jídelní souprava ideální volbou pro každodenní využití na zahradě, terase či balkoně.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
ocel lakovaná práškovou barvou / textilen / tvrzené kouřové sklo
Rozměry stolu:
šířka: 145 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
hmotnost stolu: 21 kg
Rozměry židle:
šířka: 57 cm
hloubka: 70 cm
výška: 105 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 41 cm
výška sedu: 43 cm
výška opěradla: 65 cm
hmotnost stolu židle: 5 kg
Nosnost židle:
120 kg
Hmotnost:
53 kg
Sada obsahuje: 1 stůl, 6 židlí, montážní sada

MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 57 cm, 145 cm |
| HLOUBKA | 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 105 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x skleněná deska, 1x stůl, 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 65 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 150 cm |
| HLOUBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 57 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 70 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 105 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 57 cm, 145 cm |
| HLOUBKA | 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 105 cm |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Textilen |
| OBSAH SETU | 1x skleněná deska, 1x stůl, 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 65 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 150 cm |
| HLOUBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 57 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 70 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 105 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsné křeslo AMADO 2 NEW
Zahradní úložný box polyratan 1037 l
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 4 s přístavkem Dekorhome
Dřevěný zahradní domek ASKOLA 4 s přístavkem Dekorhome
522 cm Dodání do 21 dnů 64 014 Kč 557 cm Dodání do 21 dnů 65 142 KčZahradní postel se slunečníkem látka / polyratan Dekorhome
Zahradní postel se slunečníkem látka / polyratan Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
6 483 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
9 107 Kč
Černá / bílá
Dodání do 10 dnů
7 808 Kč
Bílá / hnědá
Dodání do 10 dnů
6 944 Kč
Dvojité zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Dvojité zahradní lehátko polyratan / látka Dekorhome
Hnědá
Není skladem
12 818 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
7 856 Kč
Šedá
Není skladem
11 545 Kč
Zahradní úložný box HOLLYWOOD 270L
Zahradní úložný box HOLLYWOOD 270L
Hnědá
Skladem
Grafit
Skladem

















Zboží ihned, platba za 14 dní

