- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava CONOR
Zahradní sedací souprava CONOR
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SEDACÍ SOUPRAVA CONOR
Pokud toužíte po útočišti klidu a pohody přímo ve vaší zahradě, zahradní sedací souprava CONOR je tou pravou volbou pro vás. Tento minimalistický a elegantně navržený set poskytuje ideální kombinaci komfortu a stylu, která transformuje jakýkoli venkovní prostor na místo pro relaxaci a společenské setkávání.
ODOLNOST A STABILITA
Sestava je vyrobena z odolných materiálů ideálních k využití ve venkovních prostorách, jako je lakovaná ocel a síťovina. CONOR nabízí nadčasový design v černém barevném provedení.
STYLOVÝ DESIGN
Černá barva přináší do každé zahrady či terasy elegantní a moderní vzhled. Konferenční stolek s deskou z odolného tvrzeného skla dodává setu punc elegance a je ideální pro odložení vašich nápojů či knih.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
černá
Materiál:
kov / síťovina / sklo
Rozměry pohovky:
šířka: 114 cm
hloubka: 74 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 38 cm
Rozměry křesla:
šířka: 60 cm
hloubka: 74 cm
výška: 76 cm
výška sedu: 38 cm
Rozměry stolu:
šířka: 75 cm
hloubka: 45 cm
výška: 41 cm
Hmotnost:
23 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 75 cm, 114 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Síťovina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 75 cm |
| HLOUBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLU | 41 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 60 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 76 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 114 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 60 cm, 75 cm, 114 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 74 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 23 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo, Síťovina |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 75 cm |
| HLOUBKA STOLU | 45 cm |
| VÝŠKA STOLU | 41 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 60 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 74 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 76 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 114 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní stůl se skleněnou deskou černý 100x55x73 cm polyratan
Zahradní sedací souprava 3 ks Dekorhome
Zahradní sedací souprava 3 ks Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
7 010 Kč
Černá / bílá
Není skladem
6 653 Kč
Antracit / šedá
Dodání do 10 dnů
6 385 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
6 881 Kč
Hnědá / zelená
Dodání do 10 dnů
8 991 Kč
Modrá / šedá
Dodání do 10 dnů
5 862 Kč
Modrá / černá
Dodání do 10 dnů
7 514 Kč
Hnědá / červená
Dodání do 10 dnů
8 898 Kč
Polohovatelné zahradní křeslo Dekorhome
Polohovatelné zahradní křeslo Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
9 286 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
6 140 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
7 177 Kč
Dvojité zahradní lehátko s poduškami Dekorhome
Dvojité zahradní lehátko s poduškami Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
8 011 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
9 128 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 347 Kč




Zboží ihned, platba za 14 dní