- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní sedací soupravy
- Zahradní sedací souprava PENELOPE 4
Zahradní sedací souprava PENELOPE 4
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ SEDACÍ SOUPRAVA PENELOPE 4
Představujeme Vám zahradní plastový set PENELOPE 4 v elegantním grafitovém provedení! Pokud hledáte dokonalý způsob, jak si užít krásné chvíle venku ve Vaší zahradě, na terase nebo balkoně, nemusíte hledat dál. Set PENELOPE 4 je tím pravým řešením pro Vaše venkovní relaxační potřeby.

ELEGANTNÍ DESIGN S PŘÍRODNÍM DOTEKEM
Tento úžasný zahradní set Vás okouzlí svým luxusním vzhledem v imitaci ratanu, který dodá Vašemu prostoru přírodní atmosféru. Jeho grafitová barva je moderní a stylová, což ho činí perfektním doplňkem pro každý exteriér. Set obsahuje dvě pohodlná křesla, pohovku a stůl, což je ideální pro pohodlné posezení s přáteli.
EKOLOGICKÁ VOLBA
Díky speciálnímu materiálu je tento zahradní set odolný proti UV záření, což zaručuje, že si užijete jeho krásu až do dalšího léta. Jsme hrdí na to, že tento set je vyroben z recyklovaného plastu, což pomáhá chránit naši planetu. Zároveň je konstrukce lehká a snadno se montuje bez použití nářadí díky plastovým šroubům.
POHODLÍ NA PRVNÍM MÍSTĚ
Hledáte-li nový zahradní set, který spojuje špičkový design, komfort a ekologický přístup, není třeba hledat dál. PENELOPE 4 je tu pro Vás! Součástí setu jsou také šedé podušky se snímatelným a pratelným potahem, které zvyšují pohodlí během Vašich venkovních odpočinkových okamžiků.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
grafit
Materiál:
lisovaný plast / látka
Rozměry stolku:
šířka: 58 cm
hloubka: 58 cm
výška: 41 cm
Rozměry křesla:
šířka: 61 cm
hloubka: 65 cm
výška: 76 cm
Rozměry pohovky:
šířka: 120 cm
hloubka: 65 cm
výška: 76 cm
Nosnost:
křeslo: 110 kg
pohovka: 2x110 kg
stůl: 50 kg
Hmotnost:
32 kg
Obsah setu:
1x stolek
1x pohovka
2x křeslo
podušky
MONTÁŽ
A to nejlepší na závěr - tento set lze snadno složit bez použití nářadí, díky plastovým šroubům, které drží jednotlivé díly pevně pohromadě.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm, 61 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 58 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 32 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 110 kg, 220 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 58 cm |
| HLOUBKA STOLU | 58 cm |
| VÝŠKA STOLU | 41 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 61 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 76 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 120 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 58 cm, 61 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 58 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 41 cm, 76 cm |
| HMOTNOST | 32 kg |
| NOSNOST | 50 kg, 110 kg, 220 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| OBSAH SETU | 1x pohovka, 1x stolek, 2x křeslo |
| TYP STOLU | Konferenční, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Plast |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 58 cm |
| HLOUBKA STOLU | 58 cm |
| VÝŠKA STOLU | 41 cm |
| ŠÍŘKA KŘESLA | 61 cm |
| HLOUBKA KŘESLA | 65 cm |
| VÝŠKA KŘESLA | 76 cm |
| ŠÍŘKA POHOVKY | 120 cm |
| HLOUBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 76 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní úložný box HOLLYWOOD 270L
Zahradní úložný box HOLLYWOOD 270L
Hnědá
Skladem
Grafit
Skladem
Zahradní lehátko ZWC-52
Zahradní domek s přístřeškem CH šedá Dekorhome
Zahradní domek s přístřeškem L šedá Dekorhome
Polohovací zahradní lehátko s kolečky
Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Zahradní stůl 130 x 70 cm polyratan Dekorhome
Černá
Není skladem
5 987 Kč
Šedá
Není skladem
5 769 Kč
Zahradní postel polyratan / látka Dekorhome
Zahradní postel polyratan / látka Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 265 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
6 529 Kč
Zahradní altán s moskytiérou 6 x 3 m Dekorhome
Zahradní altán s moskytiérou 6 x 3 m Dekorhome
Krémová
Dodání do 10 dnů
11 886 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
12 949 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
13 843 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní