- Domů
- Obývací pokoj
- Závěsná lampa DUO 3xE14
Závěsná lampa DUO 3xE14
Telefonická objednávka
Moderní závěsná lampa DUO v klasickém stylu je výborná volba do obývacích pokojů, jídelen i společenských prostor.
Tradiční kulatá bílá stínidla jsou vyrobená ze skla a v kombinaci s kovovou konstrukcí působí jemně a decentně. Skvěle se hodí k modernímu designu interiéru.
Žárovky nejsou součástí dodávky.
Barva:
zlatá / černá / bílá
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 32,5 cm
hloubka: 15 cm
výška: 115 cm
průměr stínidla: 15 cm
průměr základny: 10 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V/50Hz
Hmotnost:
4,7 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 32,5 cm |
| HLOUBKA | 15 cm |
| VÝŠKA | 115 cm |
| HMOTNOST | 4,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástěnná lampa CORDEL 1xG9
Konferenční stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Konferenční stolek 2 ks ESUS Dekorhome
Zlatá
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
6 390 Kč




