- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa VARIO 3xE27
Závěsná lampa VARIO 3xE27
Telefonická objednávka
Závěsná lampa VARIO je dokonalým příkladem industriálního stylu a vyniká především svým neobvyklým vzhledem. Na dřevěné konstrukci lustru jsou upevněna kovová stínidla v černém provedení.
Lampa je kompatibilní s žárovkami E27, které jsou oblíbenou volbou zákazníků díky svému širokému výběru, včetně moderních LED žárovek.
Kombinujte s dalšími lampami ze stejné série.
Barva:
černá / hnědá
Materiál:
kov / dřevo
Varianta:
rovná základna - 3 stínidla
Rozměry:
průměr stínítka: 16 cm
celková výška: 95 cm
celková šířka: 73 cm
celková hloubka: 16 cm
závit pro žárovku: E27
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
1,4 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Venkovský, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 16 cm |
| DÉLKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 1,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Vintage, Venkovský, Moderní, Industriální, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý, Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 73 cm |
| HLOUBKA | 16 cm |
| DÉLKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 95 cm |
| HMOTNOST | 1,4 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barový stůl THOR Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkládací barový stůl NAUPLIOS Dekorhome
Akácie
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
16 490 Kč





Zboží ihned, platba za 14 dní