- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON LION Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON LION Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ JÍDELNÍ ŽIDLE FRIXON V BAROKNÍM STYLU
Jídelní židle FRIXON ve výrazném barokním stylu upoutá pozornost každé návštěvy díky svému luxusnímu provedení a jedinečnému designu. Židle je čalouněná vysoce kvalitní sametovou látkou, která dodává nábytku na eleganci, a zároveň zaručuje příjemný komfort při sezení.

LUXUSNÍ PROVEDENÍ A STABILITA
Vysoké opěradlo s dekorativním prošíváním dodává židli noblesní vzhled, zatímco stylová kovová rukojeť se lví hlavou na zadní straně opěrky přidává praktický i estetický prvek. Stabilitu zajišťují čtyři pevné nohy z lesklé nerezové oceli, které podtrhují luxusní charakter židle. Silně polstrovaný sedák poskytuje maximální pohodlí při každém stolování.

BALENÍ A DESIGN PRO NÁROČNÉ
Židle FRIXON se prodává v balení po dvou kusech, což je ideální pro elegantní vybavení jídelny nebo jiného společenského prostoru. Její stylové zpracování z ní činí nejen funkční prvek, ale také designový kousek, který pozvedne úroveň jakéhokoliv interiéru.
- béžová / zlatá
- petrolejová / zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
samet (100% polyester) / kov
Rozměry:
šířka: 54 cm
hloubka: 68 cm
výška: 98 cm
šířka sedu: 40 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 47 cm
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Art Deco, Chesterfield, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 54 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Chesterfield jídelní křeslo 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Hnědá
Není skladem
6 897 Kč
Šedá
Není skladem
6 897 Kč
Béžová
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Chesterfield jídelní židle 2 ks FRIXON Dekorhome
Béžová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Petrolejová
Dodání do 14 dnů
10 190 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
10 790 Kč
Hořčicová
Není skladem
9 559 Kč
Jídelní stůl FINEUS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl EUFEMOS Dekorhome
Beton
Není skladem
27 453 Kč
Kámen
Dodání do 14 dnů
26 885 Kč
Mramor
Dodání do 14 dnů
28 990 Kč
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Rozkládací jídelní stůl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč
Dub
Není skladem
26 648 Kč
Mramor
Není skladem
26 964 Kč


















Zboží ihned, platba za 14 dní
