- Domů
- Obývací pokoj
- Křesla
- Francouzské křeslo s polštářem ASB-018
Francouzské křeslo s polštářem ASB-018
Telefonická objednávka
Francouzské křeslo s výrazným dekorativním prošitím opěráku a s decentním polštářkem. Potah je z lesklé sametové látky nebo z hrubé látky v trendy odstínech. Kostra je z překližky, výplň z kvalitní PU pěny. Nohy jsou z masivního buku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem. Ukotvené jsou do spodní části kovovými černými patkami, což zvyšuje jejich pevnost. Riziko poškození podlahových krytin je zde eliminováno plastovými kluzáky na dotykové ploše nohou.
Světlá výška křesla je 28 cm, výška područek 58 cm. Nosnost křesla výborných 120 kg.
Kvalitu provedení a design ocení jistě každý majitel. Křeslo je celočalouněné, lze ho použít ke klasickému přisazení ke stěně anebo umístit ve středu místnosti. V obou případech bude nepřehlédnutelný a pohodlný solitér.
Barva:
krémová / buk (hrubá látka)
zelená / buk (lesklá sametová látka)
stříbrná / buk (lesklá sametová látka)
hnědá / buk (hrubá látka)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / překližka / dřevo / látka / PU pěna
Rozměry:
šířka: 72 cm
hloubka: 74 cm
výška: 81 cm
výška sedu: 41 cm
výška nožiček: 28 cm
Nosnost:
120 kg
Hmotnost:
14 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 72 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna, Překližka |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 28 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 72 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| HMOTNOST | 14 kg |
| NOSNOST | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna, Překližka |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 28 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Odkládací stolek ANUBIS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Zelená
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 190 Kč
Akácie
Dodání do 14 dnů
4 090 Kč
Příruční stolek KRIOS Dekorhome
Příruční stolek KRIOS Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Sheeshamové dřevo
Dodání do 14 dnů
3 590 Kč
Odkladací stolík 2 ks DAMASEN Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks DAMASEN Dekorhome
Mangovníkové dřevo
Není skladem
3 306 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
4 002 Kč
















