- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 2+1 SENDO
Jídelní set 2+1 SENDO
Telefonická objednávka
JÍDELNÍ SET SENDO
Jídelní set SENDO 1+4 je ideálním řešením pro stolování s rodinou či přáteli. Jeho minimalistický design v odstínu buk přírodní krásně doplní každou jídelnu a vytvoří útulnou atmosféru.
ESTETICKÝ A FUNKČNÍ
Základem setu je kovová konstrukce a MDF na sedácích a desce stolu. Součástí je elegantní obdélníkový stůl a čtyři židle s moderním designem opěradel, které dodají vašemu interiéru šarm.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
bulk přírodní
Materiál:
MDF / kov
Rozměry stolu:
šířka: 110 cm
hloubka: 70 cm
výška: 75,5 cm
Rozměry židle:
šířka: 42,5 cm
hloubka: 46 cm
výška: 85 cm
hloubka sedu: 38 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
stůl: 20 kg
židle: 90 kg
Hmotnost:
29,2 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 42,5 cm, 110 cm |
| HLOUBKA | 46 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 29,2 kg |
| NOSNOST | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 110 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75,5 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 46 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 85 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 42,5 cm, 110 cm |
| HLOUBKA | 46 cm, 70 cm |
| VÝŠKA | 75,5 cm, 85 cm |
| HMOTNOST | 29,2 kg |
| NOSNOST | 20 kg, 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| HLOUBKA SEDU | 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 110 cm |
| HLOUBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75,5 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42,5 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 46 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 85 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňský vozík Dekorhome
Kuchyňský vozík Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 242 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 238 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 243 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní