- Domů
- Pracovna
- Kancelářské židle a křesla
- Kancelářské křeslo LIAM
Telefonická objednávka
Aby vás při práci nic netlačilo! Naše nová kancelářská židle LIAM vyniká měkkým sezením, které zajišťuje nadýchané čalounění s dekorativním šitím. Křeslo LIAM dodá vašemu pracovnímu prostoru dynamiku, eleganci a barvy.
Stojí na plastové podstavě v bílé barvě, kterou ukončují univerzální kolečka. Ty jsou vhodné pro měkké i tvrdé podlahy, umožňují snadný a plynulý přesun křesla po místnosti. Křeslo je čalouněno kvalitní látkou. O pohodlí při práci se postarají také plastové opěrky na ruce, které barevně ladí s růžicí. Nastavte si výšku sedu pomocí pístu tak, aby se vám sedělo maximálně pohodlně.
LIAM pěkně vynikne ve vaší kanceláři, domácí pracovně i ve studentském pokoji.
Barva:
béžová / bílá
růžová / bílá
tyrkysová / bílá
šedá / bílá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka / plast
Rozměry:
šířka: 64,5 cm
hloubka: 64 cm
výška: 86 - 96 cm
šířka sedu: 50 cm
hloubka sedu: 45 cm
výška sedu: 44 - 54 cm
šířka zádové opěrky: 46 cm
výška zádové opěrky: 46 cm
Nosnost:
110 kg
Hmotnost:
11 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 64,5 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 96 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 46 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 64,5 cm |
| HLOUBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 86 cm, 96 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| NOSNOST | 110 kg |
| MATERIÁL | Látka, Plast |
| ŠÍŘKA SEDU | 50 cm |
| HLOUBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| KOLEČKA | Plastová |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 46 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | Plastový kříž, Otočná 360° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.



















Zboží ihned, platba za 14 dní