- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní křesla
- Otočné jídelní křeslo 2 ks KEUS Dekorhome
Otočné jídelní křeslo 2 ks KEUS Dekorhome
Kód produktu: INVI47475+
Telefonická objednávka
ELEGANCE A FUNKČNOST V RETRO STYLU
Představujeme vám stylovou otočnou židli , která dokonale kombinuje prémiové materiály, výjimečné pohodlí a sofistikovanou funkčnost. Inovativní otáčecí mechanismus o 180° poskytuje maximální svobodu pohybu a po vstání se židle elegantně navrací do původní polohy.

RETRO DESIGN S MODERNÍ FUNKČNOSTÍ
Výrazný dubový rám s autentickým retro designem nejen podtrhuje jedinečný tvar židle, ale také zaručuje její dokonalou stabilitu a dlouhodobou životnost. Díky výškově nastavitelným podlahovým chráničům stojí židle bezpečně na jakémkoli typu podlahy – ať už se jedná o parkety, dlažbu nebo koberec. Tato univerzálnost činí židli ideálním řešením pro jídelny, konferenční místnosti i domácí kanceláře, kde zaujme svou vysoce kvalitní kombinací materiálů a promyšlenou ergonomií.

STYLING A BAREVNÉ VARIANTY
Pro dokonalé interiérové řešení doporučujeme zkombinovat židli s jídelním stolem z tmavého dřeva nebo s elegantní antracitovou keramickou deskou. Doplňky v černé, zlaté nebo mosazné barvě spolu s teplými světelnými zdroji dokonale doplní tento vzhled a vytvoří stylovou atmosféru s nezaměnitelným retro šarmem. Židle je k dispozici ve 2 nádherných barevných provedeních: luxusní béžová nebo šedá barva.
- béžová
- šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Rozměry:
šířka: 68 cm
hloubka: 68 cm
výška: 87 cm
šířka sedu: 44 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 50 cm
výška zádové opěrky: 44 cm

MONTÁŽ A BALENÍ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Balení obsahuje 2 ks křesel.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| MATERIÁL | Kov, Kůže, Látka |
| OBSAH SETU | 2x křeslo |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 44 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Retro, Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 68 cm |
| HLOUBKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| MATERIÁL | Kov, Kůže, Látka |
| OBSAH SETU | 2x křeslo |
| ŠÍŘKA SEDU | 44 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 44 cm |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ano |
| TYP PODNOŽE | 1 centrální noha, 4 nohy, Otočná 180° |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 058 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 058 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 056 Kč
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kupónem 1 030 Kč
od 1 056 Kč
1 189 Kč
Přidat do oblíbených
Psací stůl ASTERIOS Dekorhome
Varianty produktu
Psací stůl ASTERIOS Dekorhome
120x60 cm Dodání do 14 dnů 4 290 Kč 140x60 cm Dodání do 14 dnů 5 290 Kč 160x60 cm Dodání do 14 dnů 5 590 Kč
Dodání do 14 dnů
od 4 290 Kč
5 840 Kč
Přidat do oblíbených
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Varianty produktu
Bílá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Stojací lampa KAINEUS Dekorhome
Bílá
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Dodání do 14 dnů
9 890 Kč
Přidat do oblíbených
Stolní lampa BANJUL Dekorhome
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
6 910 Kč
Přidat do oblíbených













Zboží ihned, platba za 14 dní