- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské vozíky
- Servírovací vozík MADERA IV
Servírovací vozík MADERA IV
Telefonická objednávka
SERVÍROVACÍ VOZÍK MADERA
Servírovací vozík projíždí vaší kuchyní na 4 robustních kolečkách a poskytuje velkorysý prostor pro koření, oleje a omáčky přímo vedle sporáku. Zajistěte obě brzdy na mobilním vozíku, abyste zabránili odkutálení ingrediencí. Součástí vozíku je i 6 háčků ve tvaru S, které jsou ideální pro zavěšení vařeček nebo utěrek. 
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
rustikální hnědá / černá
Materiál:
DTD / ocel
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 40 cm
výška: 89 cm
Nostnost:
80 kg
Hmotnost:
10,8 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Rustikální |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Madera |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| HMOTNOST | 10,8 kg |
| NOSNOST | 80 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.









