- Domů
- Osvětlení
- Závěsná světla
- Závěsná lampa LUNE 60W
Závěsná lampa LUNE 60W
Telefonická objednávka
Designová závěsná lampa LUNE, která je nepostradatelným doplňkem ve všech avantgardních místnostech a skvěle se hodí do všech moderních interiéru v art-deco stylu. Závěsné světlo je vyrobené z chromu se třemi zavěšenými kruhy jiných velikostí, díky kterým můžete měnit výšku nebo úhel náklonu.
Lampa má zabudovanou LED, skrytou pod mléčným plastovým proužkem.
Závěsnou lampu LUNE je možné kombinovat s jinými světly série LUNE.
Barva:
stříbrná
zlatá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
chrom / plast
Rozměry:
šířka: 30 / 40 / 50 cm
hloubka: 30 / 40 / 50 cm
výška: 120 cm
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
2,3 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 40 cm, 50 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 40 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 120 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm, 40 cm, 50 cm |
| HMOTNOST | 2,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| TYP LAMPY | Stropní, Závěsná |
| POČET STÍNIDEL | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Šedá
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Tyrkysová
Dodání do 7 dnů
15 266 Kč
Starorůžová
Dodání do 7 dnů
15 876 Kč
Křeslo IHARA
Křeslo IHARA
Fialová
Dodání do 10 dnů
4 819 Kč
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
Jídelní stůl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Dodání do 14 dnů 20 390 Kč 300x100x76 cm Dodání do 14 dnů 30 690 KčPlechová skříňka Dekorhome
Plechová skříňka Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 319 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 945 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
4 710 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní