- Domů
- Dětský pokoj
- Dětské sestavy
- Angel
- Skříň ANGEL typ 10
Skříň ANGEL typ 10
Telefonická objednávka
Policová skříň ANGEL typ 10 je jednodveřová se třemi šuplíky. Uvnitř má tři police, které rozdělují místo na čtyři úložné prostory. Dvířka i šuplíky jsou bez úchytek, otevírají se lehkým potáhnutím.
Skříň je vyrobena z laminované dřevotřísky v barevné kombinaci: bílá craft.
Je součástí designové a nadčasové sestavy ANGEL, která je vhodná do dětských a studentských pokojů.
Barva:
bílá craft
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 56 cm
hloubka: 40,2 cm
výška: 190,5 cm
Rozměry dvířek:
šířka: 41,5 cm
výška: 127,70 cm
Hmotnost:
50 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 190,5 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP SKŘÍNĚ | Policová |
| ZRCADLO | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 56 cm |
| HLOUBKA | 40,2 cm |
| VÝŠKA | 190,5 cm |
| HMOTNOST | 50 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP SKŘÍNĚ | Policová |
| ZRCADLO | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 3 |
| POSUVNÉ DVEŘE | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.





Zboží ihned, platba za 14 dní