- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Výškově nastavitelný psací stůl LT-W140
Výškově nastavitelný psací stůl LT-W140
Telefonická objednávka
VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÝ PSACÍ STŮL LT-W140
Vylepšete svůj pracovní prostor pomocí našeho luxusního kancelářského stolu s elektricky nastavitelnou výškou stolu. Tento kancelářský stůl je navržen v čistém a moderním estetickém stylu, má elegantní bukovou desku a robustní kovovou základnu v klasické černé barvě. Je ideální jak pro soukromé zákazníky, tak pro firmy, které chtějí povýšit svou kancelář.
NASTAVITELNÁ VÝŠKA
Díky elektrickému nastavení výšky můžete snadno přizpůsobit pracovní pozici pro maximální pohodlí. Výškové nastavení nabízí flexibilitu v rozmezí od 74 do 118 cm, což oceníte při dlouhých hodinách práce. 
KVALITNÍ MATERIÁL
Deska stolu z MDF v designu dřeva působí stylově a je odolná vůči poškrábání. Černé kovové nohy dodávají stolu moderní vzhled a stabilitu. Tento stůl zajišťuje komfort i při práci ve stoje.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
buk / černá
Materiál:
kov / MDF deska
Rozměry:
šířka: 140 cm
hloubka: 70 cm
výška: 74 - 118 cm
Nosnost:
70 kg
Hmotnost:
38 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Industriální, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 140 cm |
| HLOUBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 118 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF deska |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pracovní stůl s policí TARCAL
Pracovní stůl s policí TARCAL
80x40 cm Dodání do 14 dnů 2 650 Kč 100x60 cm Dodání do 14 dnů 2 850 Kč 140x60 cm Dodání do 14 dnů 3 190 KčKancelářské křeslo RHODE Dekorhome
Kancelářské křeslo RHODE Dekorhome
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 315 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
3 158 Kč
Hořčicová
Dodání do 14 dnů
3 190 Kč
Shaggy koberec ANNAG
Kancelářská skříň DTD Dekorhome
Kancelářská skříň DTD Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 677 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
5 093 Kč
Šedá
Není skladem
4 328 Kč
Bílá lesk
Není skladem
5 254 Kč
Šedá lesk
Není skladem
4 723 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
3 947 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 950 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
6 128 Kč
Černá lesk
Není skladem
4 481 Kč
Kancelářská židle POP
Kancelářská židle POP
Zelená
Není skladem
9 590 Kč
Chesterfield kancelářské křeslo KELEOS Dekorhome
Chesterfield kancelářské křeslo KELEOS Dekorhome
Šedá
Není skladem
4 890 Kč
Tmavě hnědá
Dodání do 14 dnů
5 090 Kč
Světle hnědá
Dodání do 14 dnů
5 190 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní